اینستاگرام
shabake_pardaz_arya
تلگرام
shparya1396@
ایمیل
info@arya-net.com
تماس
88226200 21 98+
شبکه پرداز اریا

مقایسه کیس‌های SFF و LFF در سرورهای HPE DL380 Gen10
lff
dl380-g10-LFF-vs-SFF_5
کیس‌های LFF
در کیس‌های LFF که اصولا برای اپلیکیشن‌هایی مانند سرور Email Exchange، Cold Storage و نودهای استوریج مبنی بر کلود، استفاده می‌شوند، پیشرفت بزرگی را شاهد هستیم: امکان افزودن ۴ عدد LFF در قسمت میانی کیس و داخل Mid Tray.
پس mid-plane HD carrier مهم‌ترین و جدیدترین امکانی است که در سرور DL380 G10 و شاسی‌های LFF قرار گرفته است که به وسیله آن می‌توان ۴ عدد درایو LFF به صورت داخلی و با قرارگیری در بالای CPUها و ماژول‌های حافظه، نصب کرد. می‌توان با استفاده از Drive Cageهایی که در قسمت پشتی نصب می‌شوند، هارد درایوهای SFF و LFF بیشتری نصب کرد.
sff
کیس‌های SFF
کیس‌های SFF اصولا به منظور ذخیره‌سازی High Performance استفاده می‌شود. برای دیتابیس‌های بسیار بزرگی که در زمینه ذخیره‌سازی سروری، High Demand هستند، بسیار اهمیت دارد مثلا موسسات مالی که حجم بسیار زیادی تحلیل بر روی داده‌ها دارد. سرور مناسبی برای Data Warehousing است که برای پیش‌بینی اطلاعات استفاده می‌شود و یا برای ذخیره‌سازی نرم‌افزارمحور و یا اپلیکیشن‌های جدید Hyper-Converged که دارای حجم بالای ذخیره‌سازی هستند، مناسب است و انتخاب خوبی برای این اپلیکیشن‌هاست.

سرور چیست ؟

طراحی سایت توسط فراکارانت